UĞUR YILMAZ

1990 yılı Kocaeli doğumlu aslen Artvinliyim.

2011 yılından beri Fitness /Vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum. Uzun yıllar ilgilendiği fitness dalında profesyonelliğe ulaşmak için hedefler koyup müsabık sporcu olma ve yarışma kararı aldım ilk yarışmamda Türkiye Vücut Geliştirme Yarışmalarında 3.lüğü derecesi sahibi oldum.

Hedeflerine ulaşmak için çalışmalara devam ediyorum. Aynı zamanda Körfez Belediyesi Spor Kompleksinde Baş Fitness Antrenörü olarak görev yapıyorum . Kendimi geliştirmek için bir çok eğitim ve seminerlere katılıyorum

ORKUN UFUK

 

1993 yılı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti doğumlu olup 2018 yılında İstanbulda yaşamaya başladım. 2010 yılından beri vücut geliştirme ve fitness sporuyla ilgilenmiş olup bunun yanında bir çok spor dalıyla da  ilgileniyorum. 2015 yılında ise KKTC Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyon’u antrenörlüğü kursunu tamamladım . 2016 yılından itibaren kişisel eğitmenlik ve yaşam koçlugu yapıyorum. istanbul’da Fitness Movement Institution (FMI)’in vermiş olduğu Certified Personal Training(CPT) sertifikasını tamamladım ve yine FMI bünyesinde verilen Medical Trainer kursunu tamamlayıp hedeflerime ve sizlere daha profesyonel ve sağlıkli bir hizmet verebilmek için çalışmalarıma devam etmekteyim.

BEYZA NUR AKBABA

1992 yılında Osmaniye de doğdum. 2011 yılında Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulunu kazanarak mesleğime ilk adımımı attım. Uzmanlık alanım atletizmdi fakat üniversiteyi ilk kazandığım yıldan itibaren her tatil döneminde farklı farklı branşlarda çalışıp gerçekten en çok ilgimi çeken iki branş olan Step Aerobik ve pilates konusunda kendimi geliştirmek üzere  6 dönem yardımcı uzmanlık dersi olarak Step Aerobik dersi alıp sonrasında gelişimime katkı sağlayacağını düşündüğüm HİS (Herkes İçin Spor) Federasyonundan Wellness antrenörlük eğitimi kursuna katılıp 1. Kademe antrenörlük belgesi almaya hak kazandım. Ardından TCF (Türkiye Cimnastik Federasyonu) pilates antrenörlük 1.kademe antrenörlük kursuna katılarak pilatesle ilgili eğitimlere yöneldim ilk olarak International Pilates Connection sonrasında 16th Sports sciences Congress's Certificate of Completion 'da TCF'nin düzenlemiş olduğu Gelişim ve Vize Seminerine katılıp pilates antrenörlük belgesini ilk vizeleten gurup içerisinde yer aldım. Pilatesi destekleyeceğini inanarak FMI (Fitness Movement Institute)  den Personal Trainer eğitimini tamamlayarak branşımla birleştirip daha verimli olacağını düşündüğüm yine FMI eğitimi olan Medical Exercise Trainer eğitiminin tamamlayıp ulaşmak istediğiniz sonuca giderken en donanımlı şekilde size eşlik etmek için elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum hazırsanız başlayalım.

Ceyda ARTUNÇ

1997 Yılı Ankara doğumluyum. 2014 yılından beri sporun birçok dallarında yer aldım , 2 sene üniversiteler arası taekwondo, 1 sene kısa mesafe koşu, 2 sene fitness ve crossfit ile ilgilendim. 2017 yılında itibaren eğitimlerimi devam ettirerek antrenörlük yapıyorum. Fitness Movement Institution (FMI)’in vermiş olduğu Certified Personal Training(CPT) sertifikasını tamamladım ve yine FMI bünyesinde verilen Medical Trainer kursunu tamamlayıp Anatomy , Functional Bıomechanıcs , Postural Analysıs Workshoplarına katılımda bulunup  hedeflerime ve sizlere daha profesyonel ve sağlıklı bir hizmet verebilmek için sertifika eğitimlerime ve araştırmalarıma devam etmekteyim.

Gökhan ÇETİN 

     1978 yılında Almanya doğumluyum. Mersin Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans öğrenimini tamamladım ve 2012 yılından beri Yalova’da ikamet etmekteyim. Evli olup, 1 çocuk babasıyım.

      Üniversite yıllarında başladığı spor hayatını Medical Fitness Training, Bandoloji, Functionel Training ve Body Building spor alanlarında devam etmekteyim. Amatör olarak yüzme ve kayak sporlarıyla uğraşmaktayım.